Acıbadem Yüzme Kursu

Acıbadem Yüzme Kursu

Acıbadem Yüzme Kursları çevresine verdiği hizmette en iyi olmayı hedefleyen, müşterilerine daima temiz, kaliteli bir ortam sunan tesislerdendir. Sahip olduğu geniş ve ferah ortam bu kursu tercih edilen bir yer haline getiriyor. Sizinde tercihiniz Acıbadem yüzme kursundan yanaysa ziyaret edip kendinizde görebilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz her şeyi telefonda iletişim sağlayarak da öğrenebilirsiniz.  Dilerseniz kursa gidip ücretsiz derslere girip temizliğini, sistemi ve size uygunluğunu da test edebilirsiniz.

Acıbadem Yüzme Kursunda birinci sınıf yüzme havuzları ve en iyi eğitmenler bulunur. Her yaşa ve yüzme konusunda her seviyeye göre dersler bulunmaktadır. İsterseniz çocuğunuz, isterseniz eşinizle birlikte katılabilir yüzme öğrenmenin yanı sıra ailenize yeni bir sosyal etkinlik kazandırabilirsiniz. Bu sayede geçirdiğiniz yaz tatilleri iki kat eğlenceli hale gelecektir. Dersler haftada iki gün olup her ders bir saat sürer. Kayıtlar aylık abonelik şeklinde yapılır ve her ay toplamda sekiz saat yüzme dersi almış olursunuz. Dersleri kaçırdığınız takdirde telafisi olmaz. Herkes kendi seviyesindeki öğrencilerle birlikte ders alır. Eğitmenler bu şekilde size daha faydalı olacaktır emin olun sizde bu şekilde daha rahat edeceksinizdir. Başlangıç, orta seviye ve yüzme bilenler seviyeleri vardır her seviyenin dersleri ve temposu farklıdır. Seviye yükseldikçe ders zorlukları ve tempo artar.

Derslerden yarım saat önce kursta bulunmanız gerekir bu zaman zarfı içerisinde ısınma egzersizleri yapılır. Bu egzersizlere katılmak zorunludur çünkü bu sizin yüzme dersinden sonra eklemlerinizde oluşacak olan ağrıları önlemek için yapılır. Egzersizleri yaptığınız zaman derslerde daha verimli olacağınızı da kendiniz keşfedeceksinizdir. Tüm sorun ve sıkıntılarınızı eğitmenlerinize anlatabilir onların daha iyi yüzebilmeniz konusunda ellerinden gelen her yardımda bulunacağından emin olabilirsiniz.