Anadolu Yakası Yüzme Kursu Çocuklar İçin Yüzme Eğitimi Veriyor

Anadolu Yakası Yüzme Kursu Çocuklar İçin Yüzme Eğitimi Veriyor

Yüzme küçük yaşlardan itibaren öğrenilmesi gereken spor dallarından biridir. Özellikle çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine katkı sağlayan yüzme sporu çok önemli bir yere sahiptir. Anadolu yakasında yer alan kursumuz Yakacık merkezli olarak çocuk ve yetişkinlere özel yüzme dersleri vermektedir.

Anadolu yakası yüzme kursumuzda yüzme antrenörlerimiz çocukları yaş grubu ve seviyelerine göre gruplara ayırarak yüzme eğitimine başlamaktadır. Sizlerde çocuklarınızın küçük yaşlardan itibaren yüzme öğrenmesini istiyorsanız kursumuzun kapıları sizlere daima açık.

Yüzme bilen çocuklarımız yüzme kursumuzda hem sosyal etkinlikler gerçekleştiriyor hem de keyifli anlar geçiriyor. Yüzme bilen ve bilmeyen tüm çocuklarımızı kursumuza bekliyoruz.

Anadolu Yakası Yüzme Kursunda Çocuklara Yüzme Eğitimi Nasıl Verilir?

Anadolu yakası yüzme kursumuzu tercih eden yetişkinler çocuklarına özel olarak hazırlanan yüzme kategorilerinden istediklerini tercih edebilirler. Çocuklara özel sunulan grup yüzme derslerimizde 6 kişilik gruplar yüzme eğitmenlerimizden yüzme dersi almaktadır. İsterseniz birebir yüzme derslerimizde mevcuttur.

Kişiye özel programlarımız sayesinde çocuklarınız kısa sürede yüzme öğrenme imkanına sahip olmaktadır. Çocuklarının müsabık bir sporcu olmasını istiyorsanız yüzme kursumuzun eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

Kulübümüz çocukları yetenekleri ölçüsünde değerlendirmektedir. Müsabık sporcu olmak isteyen çocuklarımız kulübümüzün seçmelerine katılarak testleri başarılı bir şekilde tamamlaması gerekmektedir.

Anadolu Yakası Yüzme Kursu Çocuk Yüzme Eğitimleri Nasıl Gerçekleşmektedir?

Çocuklara özel olarak sunulan Anadolu yakası yüzme kursu eğitimlerimiz aylık paketler halinde sunulmaktadır. Haftada iki gün birer saat yüzme dersi verilmektedir. Ders saatlerimiz birer saat sürmekte ve 8 seans sonunda aylık yüzme paketlerimiz tamamlanmaktadır.  Çocuklara özel grup yüzme derslerimiz kategorilere ayrılırken çocukların yaş grupları dikkate alınmakta ve yaş gruplarına uygun olarak yüzme dersleri verilmektedir.

Yeni başlayan çocuklarımız için yüzmede nefes egzersizleri ve ayak çırpma faaliyetleri öğretilmektedir. Orta seviyede olan çocuklarımız kol çalışmaları yapmakta ve ayak çırpma tekniklerini öğrenmektedir.  Bu aşamada sırtüstü nasıl yüzüleceği ve su atlama çalışmaları yapılmaktadır.

Son aşamada çocuklarımızın su atlama teknikleri geliştirilmekte ve serbest yüzme teknikleri ile sırtüstü yüzme tekniklerinin geliştirilebilmesi için çalışmalar aralıksız devam etmektedir.