Ata Yüzme Spor Kulübü Havuzları

Ata Yüzme Spor Kulübü Havuzları

Yüzmeyi seviyorsanız, bildiklerinizi ilerletmeyi düşünüyorsanız ya da çocuğunuzun bu sporla ilgilenmesini istiyorsanız Ata Yüzme Spor Kulübü kurslarına katılmanızın zamanıdır. Böylece kendi sağlığınız ve çocuğunuzun eğitimi açısından çok doğru bir karar almış oluyorsunuz.

Kulübümüzün aylık kurslar halinde devam eden yüzme eğitimi programları içinde size uygun olanı seçip öğrencimiz olmanızın sırasıdır. Kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiyi atayuzme.com.tr adresinde bulabileceğiniz gibi merkez ofisimize gelerek de alabilirsiniz. Ziyaretleriniz öncesi lütfen randevu alınız.

Havuzlarımız

Yüzme eğitimlerimiz İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyette olan ve İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü denetiminde çalışan yüzme havuzlarında verilmektedir. Bunların en bilineni Maltepe yüzme kursları içinde sık sık bahsedilen Maltepe Yüzme Havuzudur. Bu havuzda yetişkinler ve çocuklar için gruplar halinde verilen yüzme eğitimlerimiz devam etmektedir. Ayrıca;

  • Üsküdar Burhan Felek yüzme havuzu içinde yetişkin ve çocuk yüzme kurslarımız,
  • Galatasaray Ergun Gürsoy Kapalı Yüzme Havuzu tesislerinde yetişkin ve çocuk yüzme eğitimi programı ve
  • Ataşehir Anabilim Koleji yüzme havuzunda çocuklar için yüzme kurslarımız sürmektedir.
  • Yakacık yüzme havuzu tadilat amaçlı kapalıdır. Çalışmalarımız Maltepe havuzuna alınmıştır.
  • Gebze Olimpik Yüzme Havuzu tesislerinde de şimdilik sadece çocuklara yönelik yüzme dersi programımız vardır.

Çocuklara Yönelik Kurslarımız

Yetişkin programına paralel olarak çocuklarımız da aylık üyelikler şeklinde eğitime katılırlar. Yaşlarına ve seviyelerine göre kendi içlerinde gruplanan çocuklar en fazla altı öğrenci olacak şekilde sınıflara ayrılırlar. Hafta sonuna yoğunlaşan dersler saat 16:00’da başlar. 15 yaş üstü gençler yetişkinler grubuna eğitmen gözetiminde geçebilir.

Bebekler Havuzu Çok Seviyor

Ata Yüzme Spor Kulübü kursları içinde şüphe yok ki en sevimlisi Ekim ayı itibariyle Ataşehir Yüzme Havuzunda başlayan bebekler için yüzme kursu olacaktır. Eğitim programı, kayıt işlemleri ve diğer talepler için lütfen bizimle irtibata geçiniz ve randevu alınız.

Bebekler havuzda öncelikle temel eğitimi almaya çalışırlar. Ebeveyn bebek ilişkisi açısından bu dakikalar çok özeldir. Suyu itme, çekme ve su üstünde sırt üstü durabilme esastır. İki yaşına kadar bebeğinizden yüzmede stil geliştirmesini beklemeyin.