Bostancı Yüzme Kursu
Bostancı yüzme havuzu ve yüzme kursları.

Bostancı Yüzme Kursu

İstanbul Anadolu Yakasında üç farklı havuzda yetişkin ve çocuklar için yüzme kursu aynı zamanda özel yüzme dersleri vermeye devam ediyoruz. 03 yaş ve 15 yaş çocuk yüzme grupları kendi yaş kategorilerine göre aynı yaşla yüzme eğitimi almaktadır. + 15 yaş yetişkinler ise beş kişilik gruplar halinde yüzme dersleri almaktadır. Yetişkinlere ve çocuklara aynı zamanda bire bir özel yüzme dersleri de verilmektedir. Grup çalışmaları üç farklı istasyondan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve yüzme bilen gruplardır. Yüzme bilen yetişkin ve çocuklar spor amaçlı katılabilirler.

Grup yüzme dersleri aylık üyelikler şeklindedir. Bostancı bölgesinden katılabileceğiniz alternatif havuzlar Üsküdar, Ataşehir veya Kartal Yakacık yüzme havuzları olabilir. Her havuzda eğitim gün ve saatlerimiz farklıdır. Bostancı yüzme kursları aylık üyelik olarak organize edilmektedir. Hafta da iki gün her ders bir saat sürecek şekilde düzenlediğimiz yüzme eğitimlerine aylık katılım süresi sekiz seans olarak belirlenmiştir.

Yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerinde su üzerinde kalabilme, serbest ve sırtüstü yüzme teknikleri öğretilerek yüzme becerilerine geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bostancı yüzme kursu için bize ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zaman da eğitimleri yerinde izleme imkanı, tesis incelemesi yapabilme ve kendi durumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz.

Bostancı özel yüzme dersleri için Ataşehir bölgesinde bulunan beş yıldızlı otelin yüzme havuzunda çalışmalarımız sürmektedir. Eğer su ve derinlik korkunuz varsa ve / veya kısa sürede yüzme öğrenmek istiyorsanız Ataşehir özel yüzme kursumuzda size biz yardımcı olabiliriz.