Kent Merkezinde Bulunan Yüzme Kurslarından Eğitimler Almak

Çocuklara ve yetişkinlere eğitim veren yüzme kursları yılın her zamanında modern ve ısıtmalı havuzlarda hizmet sunmaktadır. Pedagoji kuralları gereği olarak yetişkinlere ve çocuklara ayrı zamanlarda dersler sunulmaktadır. Yüzme kursu Anadolu yakasında öğrencilerini kabul etmektedir. Gruplar halinde yüzme eğitimleri üç aşamadan oluşmaktadır. Yüzme hakkında hiç bilgisi olmayarak ilk defa yüzme öğrenmek isteyen kişiler başlangıç aşamasında, yüzme hakkında bilgileri olup teknikler hakkında bilgi almak isteyen kişiler orta seviye grubunda etkili eğitimler almaktadır.

Yüzme Kurslarının Havuzlarını Bireysel Olarak Kullanmak Mümkün

Yüzme hakkında tamamen bilgili olup kilo vermek ya da kondisyon kazanmak için çalışmalar yapan kişiler ise ileri seviye yüzme grubunda yer almaktadır. Yüzme eğitimleri farklı zaman aralıklarında ve günlerde etkin şekilde verilmektedir. Kurslara kayıtlar aylık paket seansları ile düzenlenmektedir. Kurslar haftada iki gün, birer saat olarak organize edilmektedir. Yetişkinlere ve çocuklara bay ve bayan karma gruplar halinde yüzme dersleri sunulmaktadır.

Olimpik Havuzlarda Yüzme Keyfini Yaşamak

Yarı olimpik havuzlarda sunulan derslerde havuzlar 12 metrenin üstünde en ve 25 metre boy ölçülerine sahip olmaktadır. Yüzme havuzları 5 kulvarlı olarak öğrencilerinin daha hızlı ve etkili şekilde eğitimler almaları için çalışmalar yapmaktadır. İstanbul yüzme kursu yoğun olarak talep gören kurslardan biridir. Yüzme kurslarına kayıt olmadan önce kontenjanlar sınırlı olacağı için ön kayıtlar yapılması gerekmektedir. Ücretsiz otopark, kantin, psikoloji servisi gibi çalışmalar yüzme kurslarında öğrencilere sunulan hizmetle olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çeşitli Yaş Gruplarında Yüzme Eğitimleri

Yetişkin yüzme eğitimleri 15 ile 60 yaş arasında bulunan kişilerden oluşmaktadır. Kursların merkezi noktalarda olması, şehrin merkezinde olarak herkesin ulaşımı açısından rahat olması tercih edilmesini artıran özellikleri arasındadır. Derslere haftanın iki günü halinde hafta içi ya da sonlarında birer ders saati olarak katılması mümkündür. Yüzme kursları fiyatları alınan derslerin paketlerine ve sürelerine göre değişmektedir. İş temposu, müsait olunan günlere göre ders saatleri kurs yetkilileri tarafından düzenlenebilmektedir. Özel yüzme dersleri antrenörlerle görüşerek karşılıklı olarak müsait zamanlarda belirlenmektedir.