Maltepe Yetişkin Yüzme Kursları
Maltepe Yüzme Havuzu, Ata Yüzme Kursu

Maltepe Yetişkin Yüzme Kursları

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe yetişkin yüzme kursları eğitim faaliyetlerimiz Maltepe yüzme havuzunda devam etmektedir. Yarı olimpik yüzme havuzunda yetişkinler için grup yüzme kursları veya yine yetişkinler için özel yüzme derslerimiz devam etmektedir. Aylık paket programlar şeklinde yapılan Maltepe yetişkin yüzme dersleri her bir grupta maksimum altı kişi olacak şekilde işlenmektedir. Üç gruptan oluşan yetişkin yüzme eğitimlerinde birinci basamak yüzmeyi hiç bilmeyen ve su korkusu olanlar, iki basamakta ise orta seviye olanlar ve üçüncü basamakta ise yüzmeyi bilen spor amaçlı havuzlarımızda antrenman yapan yetişkinlerden oluşmaktadır. Maltepe yüzme havuzu yetişkin yüzme derslerine katılım hafta da iki gündür ve her ders bir saat sürmektedir.

Maltepe yüzme havuzunda aynı zamanda yetişkinler için bire bir özel yüzme dersleri de vermekteyiz. Sekiz seans paket programdan oluşan bire bir özel yüzme dersleri hafta da iki gündür. Her ders bir saat sürecek şekilde bire bir olarak işlenmektedir.

Maltepe yüzme havuzu yetişkin yüzme derslerimizi yerinde izleyebilir, maltepe yüzme havuzu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.