Özel Yüzme Dersi

Özel Yüzme Dersi

Sudan korkmak yerine ona alışmayı, yüzmeyi size öğretmeyi sağlayacak olan antrenörlerimiz ile kurslarımızda özel yüzme dersleri veriyoruz. Yüzme öğretmeninin sizinle bire bir ilgilenmesini istiyorsanız özel yüzme derslerimizden istifade edebilirsiniz. Karar vermeden önce tesislerimizi ve öğretmenlerimizi yakından incelemek için bize gelebilirsiniz. Havuz veya denizin doyasıya keyfine varmak için yüzme bilmek gerekir, daha önce sudan her hangi bir nedenden dolayı korktuysanız bu korkunuzu yenebilmek için özel öğretmenden yüzme dersi almanız gerekecektir. Öğretmeninize güvenmekle işe başlayacak ve sudan korkmamayı öğreneceksiniz. Suya rahatlıkla girmeye başladığınız andan itibaren de yolu yarılamış sayılırsınız.

Suya girmekle başlayan yüzme serüveniniz suyun üzerinde durmayı öğrenmenizle devam edecektir, özel yüzme dersleri öğretmeninizle bire bir ders alarak sürdürüleceği için kısa zaman içinde yüzmeyi öğreneceğinizden eminiz. Yetkin yüzme öğretmenlerimiz sizi istediğiniz seviyelere hemen getirebilmek için var güçleri ile çalışacaklardır. Doğru nefes almayı da size onlar öğretecektir, başınızı kaldırmadan suya paralel durmayı, sağ veya sol taraftan nefes almayı öğrendikten sonra sizin için teknik bilgilere geçilebilir demektir.

Son derece modern bir şekilde tasarlanarak hazırlanmış olan yüzme havuzlarımızda suya olan korkunuzu yenecek ve yüzmeye başlayacaksınız. Tertemiz sular sizi psikolojik olarak rahatlatırken stresten de uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Özel yüzme dersi ile istediğiniz gibi yüzmeye başlayacak ve bundan sonra havuzun veya denizin keyfini doyasıya çıkaracaksınız. Havuzdaki yüzmelerde havuz sonuna gelince nasıl dönüş yapacağınızı da size öğretmeniniz gösterecek ve kendi stilinizi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Çünkü stilleri insanlar kendileri yaratırlar, nasıl daha rahat nefes alacağınızı, nasıl suda dönüşleri daha güzel yapacağınızı siz belirleyeceksiniz. Bu duruma gelmenizde çok yardımları olan yüzme öğretmeninize her zaman şükran duyacağınızdan da eminiz.

Özel yüzme dersi alabileceğiniz yüzme havuzları Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu, Kartal Yakacık Yüzme Havuzu ve Ataşehir Yüzme Havuzlarımızda bire bir özel yüzme hocalarımız eşliğinde özel yüzme eğitimi alabilirsiniz. Aynı zaman da size ait havuzlarda da eğitim alabilirsiniz.