Yakacık Yüzme Havuzu

Yakacık Yüzme Havuzu

İto Spor Kompleksi Kartal Yakacık Yüzme Havuzu Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü işletmesi kapsamında yarı olimpik yüzme havuzudur. Kartal Yakacık Mevkinde yer alan yüzme havuzunun adı da Yakacık Yüzme Havuzudur. Yakacık Yüzme Havuzu E-5 karayolu Kartal köprüsüne yürüme mesafesindedir. Yaz kış çocuk ve yetişkin yüzme derslerinin devam ettiği havuzda birden farklı yüzme kulübü eğitimlerini sürdürmektedir. Özellikle Ata Yüzme Kursu Yakacık olarak bilinen kulüp çalışmalarını bu havuzda sürdürmektedir. Yüzme havuzu son derece modern inşa edilmiş 550 seyirci kapasiteli aynı zamanda ücretsiz otopark da mevcuttur.

Yakacık çocuk yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz 03 yaş ile 14 yaş aralığından oluşmaktadır. Çocukların yaş ve yüzme seviyelerine göre grup organizasyonları yapılmaktadır. Eğitimlerimiz yaz kış devam ettiği için istediğiniz tarihte başvuru yapabilirsiniz. Yakacık Ata Yüzme Kulübü çocuk yüzme eğitimleri maksimum 5 veya 6 çocuk ile yapılmaktadır. Her eğitim grubunun başında bir eğitmen söz konusudur. Üç basamaktan oluşan çocuk yüzme eğitimleri başlangıç seviyesi, orta seviye yüzme bilenlerden oluşmaktadır. Çocukların gelişimlerine göre organize ettiğimiz eğitim basamaklarında çocuklar hem stilli yüzme eğitimi alıyor hemde kondüsyonel yüzme çalışmalarına katılıyorlar.

Yakacık çocuk yüzme eğitimlerinde derslere katılım hafta da iki gündür. Her eğitim bir saat sürmektedir. Aylık üyelikler şeklinde olan yüzme kurslarında aylık derslere katılım sekiz seanstır.

Yakacık çocuk yüzme dersleri hafta sonu cumartesi ve pazar olmak üzere aynı zamanda yaz döneminde ise hafta içi programlarında da yüzme dersleri yapılmaktadır.

Yakacık Yüzme Havuzu Çocuk Yüzme Eğitim Programı

CUMARTESİ + PAZAR 16:30 – 17:30 06 yaş ve 15 yaş grubu Aylık Kursu Fiyatı
CUMARTESİ + PAZAR 17:30 – 18:30 03 yaş ve 05 yaş grubu Aylık Kursu Fiyatı

Yakacık Yüzme Havuzu Yetişkin Yüzme Eğitim Programı

ÇARŞAMBA + CUMA 21:00 – 22:00 + 15 yaş üzeri Aylık Kursu Fiyatı
CUMARTESİ + PAZAR 19:30 – 20:30 + 15 yaş üzeri Aylık Kursu Fiyatı

Yakacık Yüzme Havuzu Nerede?