Yakacık Yüzme Havuzunda Kaliteli Yüzme Kursu Alma İmkanı

Yakacık Yüzme Havuzunda Kaliteli Yüzme Kursu Alma İmkanı

Yakacık Yüzme Havuzunda Kaliteli Yüzme Kursu Alma İmkanı

Yüzme öğrenmek isteyen kişiler öncelikle kaliteli bir yüzme kursunu tercih etmelidir. Yüzme öğrenmek bazı kişiler için kolay olabilse de bazı kişiler için oldukça meşakkatlidir. Özellikle sudan korkan kişiler ve su üzerinde duramayan kişiler için yüzme öğrenme süreci zordur. Bu sebeple yüzme öğrenmek isteyen kişilerin kaliteli bir yüzme eğitimi alması gerekmektedir.

Yakacık yüzme havuzunda yüzme kursu faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Yarı olimpik olan bu yüzme havuzu ücretsiz otopark, kafeterya, soyunma odası gibi avantajlarıyla çok tercih edilmektedir.

5 kulvarlı bir yüzme havuzu olan Yakacık yüzme havuzu 1.25 eni, 25 metre boyu ve 2.20 metre derinliğiyle yüzme öğrenmek için ideal bir kapalı havuz olma özelliği taşımaktadır.

Özel Yüzme Kursu Dersleri Verilmektedir

Kişilerin taleplerine uygun olarak çocuk ve yetişkinler için özel yüzme dersleri verilmektedir. Yüzme tekniklerinin doğru bir şekilde öğretilmesi amaçlanan yüzme kursumuzda birebir özel yüzme dersleri ile kişilere kısa süre içerisinde yüzme dersi verilmesi amaçlanmaktadır. Ancak birebir yüzme derslerinin süresi kişilerin öğrenme ve yüzme yeteneklerine göre farklılıklar göstermektedir.

Kişinin yaşamış olduğu su korkuları, suya adaptasyon süreci ve kişinin yüzme kapasitesi birebir özel yüzme derslerinin süresini etkileyen temel faktörler olarak gösterilebilmektedir. Bu nedenle Yakacık yüzme havuzunda birebir yüzme dersleri kişilerin kapasitelerine uygun olarak verilmekte ve yüzme öğrenme süreleri farklılıklar göstermektedir.

Çocuklar için Yüzme Dersleri Verilmektedir

Sadece yetişkinler için değil çocuklar içinde yüzme kursu faaliyetlerimiz devam etmektedir. Çocuklar için yüzme kursu yaz ve kış ayları olmak üzere büyün yıl boyunca devam etmektedir. Çocuk yüzme kursumuz aylık üyelik şeklinde verilmektedir.

4 ile 15 yaş grubu aralığında bulunan çocuklara çocuk yüzme kursu verilmektedir. 4 ile 15 yaş aralığında bulunan çocuklar 4-6 kişilik gruplara ayrılarak yüzme eğitimi verilmektedir.

Çocukların yaş grupları ve yüzme yetenekleri dikkate alınarak yüzme eğitimi verilmektedir. Yakacık yüzme havuzu çocuk yüzme kursu açısından oldukça ideal yüzme havuzlarından biri olma özelliğine sahiptir. Yüzme eğitmenlerimiz çocuklara uygun biçimde yüzme dersi vermektedir.