Yakacık Yüzme Kursu
Kartal Yakacık Yüzme Havuzu Ata Yüzme Kursu

Yakacık Yüzme Kursu

İstanbul Anadolu Yakası yakacık yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz Kartal köprüsü e-5 güzergahında bulunan İstanbul Ticaret Odası İto Spor Kompleksi yakacık yüzme havuzunda devam etmektedir. Yetişkin yüzme kursu ve çocuk yüzme dersleri farklı zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Yakacık yüzme kursu aylık üyelik şeklindedir. Yüzme dersleri maksimum 5 veya 6 kişi ile yapılmaktadır. Yakacık yüzme kurslarında eğitimler bay – bayan karma gruplar halindedir. Yetişkin ve çocuk yüzme derslerinde eğitimler üç basamaktan oluşmaktadır.

Aylık üyeliklerde derslere katılım hafta da iki gündür. Katılımlarda eğitim süresi bir saat sürmektedir. Aylık ders programında size ayrılan gün ve saatlerde katılamadığınız derslerin telafisi yapılmamaktadır. Derslere katılım zorunludur.

Yakacık yüzme kursu çocuk yüzme eğitimleri 03 yaş ile  15 yaş çocuklardan oluşmaktadır. Bu yaşlar aralığındaki tüm çocuklar yaşlarına ve yüzme seviyelerine göre gruplar halinde eğitim görmektedir. Çocukların eğitim süreçlerindeki gelişimlerine göre bir üst sınıfa geçmeleri söz konusudur. Her eğitim grubunun başında bir eğitmen söz konusudur.

Yakacık yetişkinler için yüzme kursu eğitimleri ise 15 yaş üstüdür. Yetişkin yüzme eğitimleri ise yine maksimum 5 veya 6 yetişkin ile yapılmaktadır. Bireylerin yüzme seviyelerine göre gruplar organize edilmektedir. Aylık eğitim süresi sekiz ders olarak planlanmıştır.

Yakacık Yüzme Havuzu Çocuk Yüzme Eğitim Programı

CUMARTESİ + PAZAR 16:30 – 17:30 07 yaş ve 14 yaş grubu Aylık Kursu Fiyatı 200 TL / Aylık
CUMARTESİ + PAZAR 17:30 – 18:30 03 yaş ve 06 yaş grubu Aylık Kursu Fiyatı 200 TL / Aylık

Yakacık Yüzme Havuzu Yetişkin Yüzme Eğitim Programı

ÇARŞAMBA + CUMA 20:30 – 21:30 + 15 yaş üzeri yetişkin yüzme kursu Aylık Kursu Fiyatı 200 TL / Aylık
CUMARTESİ + PAZAR 19:30 – 20:30 + 15 yaş üzeri yetişkin yüzme kursu Aylık Kursu Fiyatı 200 TL / Aylık

Yakacık Yüzme Havuzu Nerede?