Yetişkin Yüzme Kursu Maltepe

Yetişkin Yüzme Kursu Maltepe

İstanbul Maltepe yetişkin yüzme kursu ve özel yüzme dersleri Kartal Yakacık yüzme havuzu tesislerinde veya Ataşehir yüzme havuzlarımızda verilmektedir. Yetişkin yüzme dersleri aylık üyelik şeklindedir. Aylık üyeliklerde derslere katılım hafta da iki gündür. Her eğitim süresi bir saattir. Maltepe yetişkin yüzme kursu eğitimleri maksimum beş kişi ile yapılmaktadır. Üç basamaktan oluşan Maltepe yetişkin yüzme kursunda eğitimler başlangıç seviyesi, orta seviye yüzme bilenler şeklindedir.

Her yeni başlayan yetişkin bireylerin yüzme seviyeleri yüzme hocalarımız tarafınca değerlendirilmektedir. Yetişkinlerin yüzme becerilerinin gelişimine göre gruplar arasında alacağı yüzme eğitimleri de değişmektedir. Gelişimlere göre verilen yüzme derslerinde sizlerde kısa sürede yüzme öğrenebilir teknik yüzmeyi öğrenebilirsiniz.

Yetişkinler için yüzme kursu Maltepe eğitim faaliyetlerimizi yerinde izleyebilir, yüzme tesisleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda kendi durumunuzu yüzme hocalarımızla paylaşabilirsiniz.