Yüzme Kursları Hakkında Genel Bilgi

Yüzme Kursları Hakkında Genel Bilgi

Sizlere hem kursumuzun hizmetleri hem de genel olarak yüzme kursları hakkında genel olarak olması gerekenler hakkında bilgi vermek istiyoruz. Kursumuz merkezi konumu ve kolay ulaşımı ile sizlere uzun yıllardır hizmet veren kurumsal bir kurstur.

Kursumuzda esnek ders saatleri uygulaması mevcuttur. Hafta sonları tam gün, hafta içleri de hem tam gün hem de çalışanlar için iş çıkış saatlerine uygun geç saat ders uygulaması mevcuttur. Hizmetleri farklılık içeren yüzme kursları fiyatları da farklılık göstermektedir.

Sizlere sunulan hizmetlerin ödeyeceğiniz fiyata dahil olup olmadığı konusunda ayrıntılı bilgi isteyin eve ekstra ödeme konusunda kursun politikasını öğrenmeyi ihmal etmeyin. Mümkünse yüzme kursunu yerinde ziyaret ederek mekanı gezin ve bilgiyi bu şekilde alın.

Yüzme Kurslarında Olması Gerekenler

Yüzme kurslarında bazı standart uygulamalar zorunludur. Bunların uygulanıp uygulanmadığını yerinde görmeyi talep edebilirsiniz. Öncelikle hijyen koşullarının en üst seviyede olduğundan ve süreklilik arz ettiğinden emin olmalısınız.

Ortak kullanım alanlarındaki ve havuzumuzdaki güvenlik ve hijyen koşulları maksimum düzeyde tutulmaktadır. Ayrıca kursumuzdaki havuz yüzme öğrenme standartlarına uygun ölçülerde yapılmıştır. Ayağınızın yere değmesi özellikle tasarlanmıştır.

Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışan kursumuzun tüm çalışanları konusunda uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Soru ve varsa sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırmak önceliğimizdir. Her konuda memnuniyetinizi sağlamaya çalışmaktayız.

Kurs seçimi yaparken yüzme kursları fiyatları arasında karşılaştırma yaparken sunulan hizmetlerin kalitesini de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz. Eğitimcilerin sertifikalı deneyimli ve profesyonel kişiler olmasına dikkat ederek kurs seçimi yapmanızı öneririz.

Profesyonel Eğitimcilerle Doğru Yüzmeyi Öğrenin

Kursumuza kayıt yaptırdıktan sonra ilk dersimizde eğitimcilerimiz tarafından sudaki durumunuz kontrol edilir ve gözlemlenir. Suda duruşunuz, senkronize ve serbest hareket edişiniz ve öğrenme beceriniz dikkate alınır.

Kişisel farklılıklar dikkate alınarak kişiye özel eğitim programları oluşturulur. Eğer su fobiniz varsa su içinde ve su dışında yapılan terapilerle öncelikle su fobiniz ortadan kaldırılır, sonrasında yüzme ile ilgili aşamalara geçilir.

Su fobisi terapileri kursuna göre farklılık göstermekle birlikte genellikle yüzme kursları fiyatları içerisine dahil edilmeyebilir. Kursumuzdaki su fobisi terapileri kurs ücretinin içinde dahil edilmektedir.