Yüzme Kursları Pendik

Yüzme Kursları Pendik

İstanbul Anadolu Yakası Pendik yüzme kursları Ata Yüzme Spor Kulübü eğitimleri Kartal Yakacık yüzme havuzunda verilmektedir. Kartal köprüsüne yürüme mesafesinde yer alan İto Spor Kompleksi Yakacık yüzme havuzunda yetişkinlere ve çocuklara grup ve özel yüzme dersleri şeklinde devam eden yüzme kursları aylık üyelikler şeklindedir. Pedagoji gereği yetişkinlerin ve çocukların yüzme dersleri ayrı zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Yüzme eğitimleri bay bayan karma şeklinde olup grup dersler maksimum 5 kişi ile yapılmaktadır. Gruplar halinde yapılan yüzme çalışmaları üç istasyondan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve yüzme bilenlerden oluşmaktadır. Yüzme bilen bireyler spor amaçlı katılabilirler.

Pendik yüzme kursu faaliyetlerimiz yaz kış olmak üzere devam etmektedir. Aylık üyelikler şeklinde yapılan yüzme derslerine  katılım hafta da iki gündür. Her seans bir saat olarak belirlenmiştir. Aylık üyeliklerde katılamadığınız derslerin telafisi yoktur. Kadınların özel günlerinin telafisi yapılmaktadır.

Pendik yüzme kursları üç istasyonda toplanmaktadır. Her yeni başlayan üyenin suya karşı adaptasyonu spor geçmişi ve yüzme becerileri test edildikten sonra hali hazırdaki grup çalışmalarına dahil edilmektedir. Grup yüzme derslerinin yanı sıra isteğe bağlı olarak bire bir özel yüzme dersleri de alabilirsiniz.