Yüzme Kursu Kadıköy
Kadıköy Yüzme Kursu ve Yüzme Havuzu

Yüzme Kursu Kadıköy

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy yüzme kursu yetişkin ve çocuklar için özel yüzme dersi eğitim faaliyetlerimiz Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu ve Burhan Felek Galatasaray yüzme havuzlarında verilmektedir. Burhan Felek Spor Kompleksi içinde iki adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Burhan Felek Yüzme Havuzu ve Ergün Gürsoy Galatasaray Olimpik yüzme havuzudur. Yetişkin ve çocuk yüzme kursları eğitim saatlerine göre değişmektedir. Hafta için ve hafta sonu yüzme kursu programları ile sizlerde hem spor amaçlı, hemde yüzme öğrenme amaçlı katılabilirsiniz.

Kadıköy yüzme kursu olarak faaliyetlerini sürdürdüğümüz tesisler son derece modern dizayn edilmiş olimpik standartlara uygun inşa edilmiştir. Yüzme kursu Kadıköy eğitim faaliyetlerimizi yerinde izleyebilirsiniz. Başlangıç döneminde öğrenim amaçlı yüzme çalışmaları hafta da iki gün olarak belirlenmiştir. Spor amaçlı yüzme için katılımlar hafta da üç yada dört gün olabilmektedir.

Yüzme kursları nasıl düzenlenmektedir?

Eğitimler pedagoji gereği farklı zaman dilimlerinde gerçekleşmektedir. Yani yetişkin bireyler ile çocuklar aynı saatlerde yüzme eğitimi almamaktadır. Öğrenim amaçlı yüzme eğitimlerimiz eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır. Gruplar halinde yapılan yüzme dersleri beş kişi ile sınırlıdır. Bireylerin yüzme seviyelerine göre gruplandırma söz konusudur. Başlangıç seviyesi, orta seviye, spor amaçlı serbest yüzme çalışmalara dahildir.

Her yeni başlayan bireyler öncelikle seviye tespitinden geçmektedir. Hangi grupta eğitime başlaması gerekiyorsa o eğitim grubunda başlamalıdır. Kadıköy yüzme kursu yetişkin yüzme derslerinde yaş sınırlaması +15 yaş üzeri yetişkinlerden oluşmaktadır. 45 yaş üstü yetişkinlerin özel yüzme dersi almaları tavsiye edilmektedir.

Kadıköy yüzme havuzu ve yüzme kursları için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.