Yüzme Kursu Kartal

Yüzme Kursu Kartal

Yüzme kursu arıyorsunuz temiz olsun, evime yakın olsun, rahat gidip geleyim, iyi eğitmenlerden öğreneyim diyorsanız Kartal’a da yakınsanız buyurun gelin Kartal Yüzme kursuna bekleriz. Bizi ziyaret edin, ücretsiz derslere katılın, bizi keşfedin. Vakit ayırıp, işlerinizi bırakıp, kendinizi zorlayıp böyle bir kursa gidecekseniz gittiğiniz kursun buna değmesi gerekir. İyi eğitim alıp memnun ayrılmanız gerekir. Biz size bunun garantisini verebiliriz. Temizlik konusunda, eğitim konusunda, kadro konusunda sizi memnun edebileceğimize inanıyoruz.

Yüzme bilmiyorsanız ya da geliştirmek istiyorsanız kendi günlük yaşantınıza uyacak hiç bir işinizi aksatmadan gelebileceğiniz saatler bulabilirsiniz. Haftada iki saatinizi kendinize ayırıp iyi vakit geçirmek isterseniz bu kurs sizin için mükemmel bir sosyalleşme ve gelişim olacaktır. Kartal yüzme Kurslarımızda havuz sıcaklığı mevsimlere göre ayarlanmaktadır yaz kış rahatlıkla yüzme derslerinize devam edebilirsiniz. Eğitmenlerimiz sizleri en iyi şekilde eğitebilmek için gerekli tüm dersleri almış en iyi eğitmenlerdir. Bu konuda kafanızda hiçbir soru işareti kalmasın. Fakat diğer sorularınız için her türlü cevabı bizle iletişime geçebilir veya ziyaret edebilirsiniz.

Kursa kayıt yaptırıp derslere başladığınızda yüzme seviyenize göre derslere gireceksiniz. Yüzme bilmiyorsanız başlangıç seviyesinden başlarsınız yüzme ve teknikleri öncede size anlatılır sonra uygulamalı öğretilir. Bu aşamada zorlanmazsanız kısa zamanda öğrenirseniz orta seviyeye yükselirsiniz ve başlangıçta öğrendiklerinizi daha hızlı yapabilmek ve yeni yüzme teknikleri öğrenmek için eğitilirsiniz. Su altında nefesinizi tutabilme, hızlı yüzebilme gibi şeyler öğrenirsiniz ki bir üst seviyeye geçtiğinizde o yoğun tempoya ayak uydurabilesiniz. Bir üst seviyede geri, geri yüzmeyi, su üstünde zorlanmadan durabilmeyi, nefesinizi suyun altında daha uzun tutabilmeyi ve daha hızlı yüzebilmeyi öğreneceksiniz. Bu kurstan sonra yaz tatilleriniz çok daha eğlenceli geçecektir.