Yüzmeyi Teknik Olarak Öğrenin

Yüzmeyi Teknik Olarak Öğrenin

Yüzmeyi Teknik Olarak Öğrenin

İstanbul Ataşehir semtinde yer alan kursumuz, kendisine ait hijyenik havuzunda, 5-14 yaş çocuk ve 14 ve üzeri yaş yetişkin guruplarımız ile sizlere doğru bir şekilde yüzmeyi öğretmeyi amaç edinmiş bir kurstur.

Eğitimcilerimiz yüzme öğretme konusunda uzman, sertifikalı ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Kurumumuzun özel yüzme dersi Ataşehir İstanbul’daki merkezi yerinde kendi havuzunda ve profesyonel ekibiyle sizlere verilmektedir.

Eğitimcilerimiz yüzme öğrenmeden önce sizlerin sudaki durumunuzu ölçmekte, vücut yapınız, daha önce yaptığınız sporlar, sudaki duruşunuz ve rahatlığınız gibi konulara dikkat ederek kişiye özel eğitim programı uygulamaktadırlar. Derslerde yüzme teknik olarak öğretilmekte, öğrenme beceriniz ve sudaki durumunuza göre aşamalar halinde dersler işlenmektedir.

Yüzme Kursu Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yüzme öğrenme isteğinizi karşılamak için kurs arayışında olduğunuzda sadece işin görünen kısmını incelemeniz eksik olacaktır. Kaliteli ve başarılı bir kurs olarak hizmet vermekte olan kursumuza geldiğinizde soyunma odalarından, havuza kadar kullanılan her alan size gezdirilmektedir. Ortak kullanım alanlarının hijyenine özellikle dikkat etmelisiniz.

Kursumuzda eğitimcilerimizin mesleki bilgileri, sertifikaları ve deneyimleri sizlerle açık bir şekilde paylaşılmaktadır. Kimlerden eğitim alacağınızı bilerek içiniz rahat bir şekilde kursumuza katılabilirsiniz. Yaş guruplarına özel olarak ayarlanmış olan derslerimizi izleyebilir, nasıl eğitim verildiği konusunda birebir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kursun sağladığı imkanların fazladan ücrete tabi olup olmadığı da dikkat etmeniz gereken hususlar arasındadır. Kursumuzda verilen özel yüzme dersi Ataşehir semtinin merkezi konumundaki kendi yerinde verilirken, sizlerden ilk talep edilen ücret haricinde fazladan ücret talebimiz bulunmadan hizmetlerimizden yararlanmanız sağlanmaktadır.

Kursumuzun Eğitim Programı

Kursumuz sizlere öncelikli olarak suda doğru duruş, doğru nefes kontrolü gibi başlangıç konularını vermektedir. İlk aşamadaki durumunuza göre hazırlanan size özel eğitim programını itina ile uygulayan eğitimcilerimiz, kol çekiş, kulaç atma, bacak çırpma gibi suda vücut kontrolü aşamalarına geçmektedir.

Sudaki hareketlerinizin gelişimine göre yüzme stillerinin uygulamasına geçilmektedir. Kursumuzdaki özel yüzme dersi Ataşehir semtinin kursları arasında kaliteli ve kişiye özel eğitim programı ile farklılık göstermektedir. Profesyonel eğitimcilerimiz ile kısa sürede teknik açıdan eksiksiz bir şekilde yüzme öğrenmeniz sağlanmaktadır.